Parson Russell Terrier – Szczenięta – Hodowla ZKWP/FCI

21.10.2023 na wystawie Championów w Bytomiu ENSHI Grey Vanilla zdobyła Zwycięstwo Rasy – BOB, a tym samym tytuł Champion of Champions!

Ten rok obfitował w wiele sukcesów wystawowych Enshi oprócz wyżej wspomnianego tytułu Champion of Champions na bardzo prestiżowej wystawie. Została także zwycięzcą klasy na mistrzostwach świata w Genewie, otrzymała dwukrotnie nominację na Cruft’s, czyli jedną z najbardziej prestiżowych wystaw na świecie, a także zdobyła tytuł Zwycięzcy Polski.

Parson Russell Terrier 
Hodowla Grey Vanilla FCI/ZKwP

Więcej o naszej Enshi dowiecie się tu!

Filmy i zdjęcia z jej udziałem znajdziecie na naszym instagramie – o tu!

Enshi w 2022 roku doczekała się potomstwa (miot K), z którego KAIR także rozpoczął karierę wystawową. Już na swojej pierwszej wystawie zajął 3 lokatę w konkurencji „Najpiękniejsze Szczenię”.

Nowych właścicieli szczeniąt z naszej hodowli zachęcamy do rozpoczęcia kariery wystawowej. Wystawy są nie tylko miłym sposobem spędzania czasu, ale także pomagają ćwiczyć naszą relację z psem. Uczą go i przebywania w tłumie ludzi i w pobliżu dużej ilości psów, co stanowi świetną kontynuację socjalizacji i habituacji rozpoczętych w hodowli.

Służymy pomocą w nauce i stawianiu pierwszych kroków wystawowym świecie.

Służymy pomocą w nauce i stawianiu pierwszych kroków wystawowym świecie.

Osobom zainteresowanym wystawami staramy się dobrać szczenię z potencjałem. Jednak nawet z psiakiem, który nie jest do tego niesamowicie predysponowany warto wybrać się na kilka wystaw. Chociażby po to, aby skorzystać z możliwości nauczenia go obycia w głośniejszych i bardziej zatłoczonych miejscach oraz nauki opanowania.

Hodowla Psów Parson Russell Terrier

W 2024 roku planujemy drugi miot Enshi i mamy nadzieję, że z tego skojarzenia, zostanie z nami kolejna suczka, która pójdzie w wystawowe ślady swojej mamy. Osoby zainteresowane szczeniętami, zapraszamy do kontaktu. Prowadzimy listy rezerwacji szczeniąt. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji!

Tel. 667 402 416

#PRT #ZKWP #FCI

Szczenięta Parson Russell Terrier

Hodowla Parson Russell Terrier Warszawa

Hodowla Psów Rasowych Warszawa

Parson Russell Terrier ZKwP FCI

Hodowla Jack Russell Terrier

Hodowla Jack Russell Terrier Warszawa

Zobacz również:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *