Szczenięta PSzczenięta Parson Russell Terrierarson Russell Terrier

Zapowiedź miotu Parson Russell terrier szczenięta

Szczenięta Parson Russell Terrier i Hodowla

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że 25.10.2023 roku powitaliśmy na świecie miot „L”, którego rodzicami zostali: Bastia Grey Vanilla oraz nasz Peter vom Schwarzwald Poland.

Prowadzimy listy rezerwacji szczeniąt, osoby zainteresowane maluszkiem zapraszamy do kontaktu telefonicznego – 667 402 416

Wszystkie maluszki z miotu „L”

Szczenięta z naszej hodowli wychodzą zaszczepione i odrobaczone adekwatnie do wieku. Jako zoopsycholog wdrażam odpowiedni plan socjalizacji i habituacji, tak aby maluchy radziły sobie w każdym środowisku. Dzieciaczki opuszczają hodowlę pomiędzy 8 a 12 tygodniem życia. Termin odbioru ustalamy indywidualnie z przyszłymi właścicielami w oparciu o możliwości danego maluszka.

Szczeniaczki zaopatrzone są w wyprawki, a właściciele uprzednio otrzymują szczegółowa listę, jak przygotować się na przybycie nowego członka rodziny.

Wspieramy nową rodzinę w wychowaniu psiaka i służymy radą 24 godziny na dobę.

Dla psiaków z naszej hodowli prowadzimy także hotel :).

Zapraszamy na naszego Facebooka

Szczenięta z naszej hodowli wychodzą zaszczepione i odrobaczone adekwatnie do wieku. . Dzieciaczki opuszczają hodowlę pomiędzy 8 a 12 tygodniem życia. Termin odbioru ustalamy indywidualnie z przyszłymi właścicielami w oparciu o możliwości danego maluszka.

tak i tak. To i tamto.

Tam i tam i jeszcze tu.

Wspieramy nową rodzinę w wychowaniu psiaka i służymy radą 24 godziny na dobę.

Zobacz również:

1 komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *