Parson Russell Terrier plany hodowlane szczenięta 2024

Rok 2023 zakończył się dla nas wieloma sukcesami wystawowymi. Dlatego plany na nadchodzący mamy bardzo ambitne. W lutym Enshi i Peter staną w szranki o tytuł Zwycięzcy Polski, a w Marcu czeka nas wyprawa do Wielkiej Brytanii z Enshi na CRUFT’s – jedną z najważniejszych wystaw na świecie, na którą Enshi została nominowana dwukrotnie. Zaraz po powrocie udamy się do Chorwacji na Mistrzostwa świata.

Plany Hodowlane Parson Russell Terrier plany hodowlane szczenięta 2024

W 2024 roku planujemy 3 mioty. Prowadzimy listy rezerwacji szczeniąt, więc osoby zainteresowane naszymi maluszkami zachęcamy do kontaktu.

📞 667 402 416

Parson Russell Terrier - Szczenięta 2024

Zapraszamy na naszego Tiktoka

Osobom zainteresowanym wystawami staramy się dobrać szczenię z potencjałem. Jednak nawet z psiakiem, który nie jest do tego niesamowicie predysponowany warto wybrać się na kilka wystaw. Chociażby po to, aby skorzystać z możliwości nauczenia go obycia w głośniejszych i bardziej zatłoczonych miejscach oraz nauki opanowania.

Hodowla Psów Parson Russell Terrier

Nowych właścicieli szczeniąt z naszej hodowli zachęcamy do rozpoczęcia kariery wystawowej. Wystawy są nie tylko miłym sposobem spędzania czasu, ale także pomagają ćwiczyć naszą relację z psem. Uczą go i przebywania w tłumie ludzi i w pobliżu dużej ilości psów, co stanowi świetną kontynuację socjalizacji i habituacji rozpoczętych w hodowli.

Służymy pomocą w nauce i stawianiu pierwszych kroków wystawowym świecie.

W 2024 roku planujemy drugi miot Enshi i mamy nadzieję, że z tego skojarzenia, zostanie z nami kolejna suczka, która pójdzie w wystawowe ślady swojej mamy. Osoby zainteresowane szczeniętami, zapraszamy do kontaktu. Prowadzimy listy rezerwacji szczeniąt. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji!

Zobacz również:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *