Szczenięta Parson Russell Terrier

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że 21 Listopada, w naszej hodowli przyszły na świat szczenięta z wyjątkowego skojarzenia. Rodzicami szczeniąt zostali Albuquerque Grey Vanilla oraz Henry Melodia Szczurołapa. Jest to powtórzone skojarzenie „E”, z którego pochodzi nasza wybitna suczka Enshi – zwyciężczyni Polski 2023, zwyciężczyni klasy otwartej na Mistrzostwach Świata 2023 w Genewie, Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, BoB – wystawy Championów 2023, 2x nominowana na Crufts 2024.


Rodzice szczeniąt są przebadani pod kątem chorób genetycznych charakterystycznych dla rasy.

Prowadzimy listy rezerwacji szczeniąt, osoby zainteresowane maluszkiem zapraszamy do kontaktu telefonicznego – 667 402 416

Szczenięta z naszej hodowli wychodzą zaszczepione i odrobaczone adekwatnie do wieku. Jako zoopsycholog wdrażam odpowiedni plan socjalizacji i habituacji, tak aby maluchy radziły sobie w każdym środowisku. Dzieciaczki opuszczają hodowlę pomiędzy 8 a 12 tygodniem życia. Termin odbioru ustalamy indywidualnie z przyszłymi właścicielami w oparciu o możliwości danego maluszka.

Szczeniaczki zaopatrzone są w wyprawki, a właściciele uprzednio otrzymują szczegółowa listę, jak przygotować się na przybycie nowego członka rodziny.

Wspieramy nową rodzinę w wychowaniu psiaka i służymy radą 24 godziny na dobę.

Dla psiaków z naszej hodowli prowadzimy także hotel :).

Zapraszamy do obejrzenia naszego tiktoka

Szczenięta Parson Russell Terrier

Zobacz również:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *